Drobečková navigace

Úvod > Obec > Firmy v obci

Firmy v obci

 

 

Loreta 

LORETA s.r.o

Firma LORETA s.r.o. je dlouholetým výrobcem výlisků z plastů. Svoji pozici si na trhu buduje od roku 1990.

Cílem společnosti je výroba výlisků z plastů, která bude splňovat vysoké nároky zákazníků na kvalitu jednotlivých výrobků, jakost výroby a technologii výrobního procesu, dodací termíny a další specifické požadavky ze strany zákazníků.Hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej výlisků pro automobilový průmysl, sanitární techniku, stavební průmysl, elektrotechniku, zdravotnictví a výroba výlisků pro další obory dle zakázek.

www.loreta.net

 transcart s.r.o.

 TRANSCART s.r.o. 

Již několik let firma Transcart působí v dopravě.
Díky vlastnímu dobře vybavenému vozovému parku nabízí kompletní servis pro zákazníky. Složením vozidel od tranzitů až po 24t tahače je schopna okamžitě reagovat na vyřízení požadavků všech zákazníků. Napojením na celoevropský informační systém Raaltrans je schopna obsloužit zákazníka buď vlastními vozidly, nebo spedičními přepravami .

Sídlo:
Bukvice 31
Jičín 506 01
Czech Republic

www.transcart.cz/

 

 

 

Penzion Kovárna

 Penzion Kovárna

 Kulinářská restaurace Kovárna

Penzion Kovárna se nachází v obci Bukvice u Jičína. Nabízíme ubytování ve 4 stylových apartmánech s možností celodenního stravování. Přijeďte navštívit naše ubytování v lokalitě Český ráj.
K dispozici je:
parkoviště, restaurace, venkovní bazén 10x5 m, půjčovna kol a sportovních potřeb, dětské hřiště, venkovní stolní tenis, úschovna vlastních kol, možnost svezení dětí na poníkovi, pohrát si se zvířaty viz zvířata, výukové hodiny hodu nožem a tomahavkem.

Kontakt:
Bukvice 33
50601 Jičín
Tel.: 493 525 044, 776 766 628
Mail: penzion@restaurace-kovarna.cz
Web: www.restaurace-kovarna.cz